+32 56 66 65 05 info@casteleyn.be

Een ervaren team dat beschikt over de nodige uitrusting om uw project van a tot z uit te voeren.

Zowel voor particulieren als bedrijven

Reeds 35 jaar ervaring

Casteleyn Trs is reeds 35 jaar actief in de bouw. Vroeger vooral in de nutsvoorzieningen, sinds een 10 tal jaren zijn we meer en meer actief in de wegenbouw, rioleringsaanleg en omgevingsaanleg van openbare instanties.

Uitgebreid
machinepark

Met ons uitgebreid machinepark en ons uitstekend team kunnen wij zowat alle werken aan van herstellingswerken tot verkavelingen incl. de aanleg van de nutsvoorzieningen.

Een team van experts

Met ons team van experten staan we dan ook zeer sterk om projecten tot de perfectie af te werken. Bekijk ook eens onze openstaande jobs

Team Casteleyn

casteleyn wegenwerken

Casteleyn Niek

Gedelegeerd bestuurder

niek@casteleyn.be

056 666 505

casteleyn wegenwerken

Casteleyn Thomas

Gedelegeerd bestuurder

thomas@casteleyn.be

056 666 505

casteleyn wegenwerken

Vanraes Tom

Werfleider

tom@casteleyn.be

0468 13 77 50

casteleyn wegenwerken

Coghe Hannes

Werfleider

hannes@casteleyn.be

0471 37 90 94

casteleyn wegenwerken

Franky Lachat

Werfleider

franky@casteleyn.be

056 666 505

casteleyn wegenwerken

De Clercq Dewi

Fleet & Administratief bediende

info@casteleyn.be

056 66 65 05

casteleyn wegenwerken

Devolder Kathy

Preventie / Grondbank / VCA & ISO

kathy@casteleyn.be

056 66 65 05

casteleyn wegenwerken

Ghesquiere Emmy

Calculatie

calculatie@casteleyn.be

056 66 65 05

casteleyn wegenwerken

Berghman Ilse

HR

hr@casteleyn.be

0499 65 06 50

casteleyn wegenwerken

Dhooge Fabienne

Boekhouding

facturatie@casteleyn.be

056 66 65 05

casteleyn wegenwerken

Verbeke Ann

Boekhouding

ann@casteleyn.be

056 66 65 05

Deel uitmaken van ons team?

Wij zijn een dynamische firma actief in de wegenbouw en nutsvoorzieningen.
We zijn steeds op zoek naar gemotiveerde mensen om ons team te versterken.