+32 56 66 65 05 info@casteleyn.be

Een ervaren team dat beschikt over de nodige uitrusting om uw project van a tot z uit te voeren.

Zowel voor particulieren als bedrijven

Reeds 35 jaar ervaring

Casteleyn Trs is reeds 35 jaar actief in de bouw. Vroeger vooral in de nutsvoorzieningen, sinds een 10 tal jaren zijn we meer en meer actief in de wegenbouw, rioleringsaanleg en omgevingsaanleg van openbare instanties.

Uitgebreid
machinepark

Met ons uitgebreid machinepark en ons uitstekend team kunnen wij zowat alle werken aan van herstellingswerken tot verkavelingen incl. de aanleg van de nutsvoorzieningen.

Een team van experts

Met ons team van experten staan we dan ook zeer sterk om projecten tot de perfectie af te werken. Bekijk ook eens onze openstaande jobs

Team Casteleyn

Niek

Casteleyn Niek

Gedelegeerd bestuurder
niek@casteleyn.be
056 666 505

Thomas

Casteleyn Thomas

Gedelegeerd bestuurder
thomas@casteleyn.be
056 666 505

Elien

Willems Elien

Onthaal / Fleet / Werfadministratie Wegeniswerken
administratie@casteleyn.be
056 66 65 05

Ellen

De Doncker Ellen

Preventie / VCA & ISO / Grondbank / Vorderingsstaten
ellen@casteleyn.be
056 66 65 05

Lanneau Stefanie

Lanneau Stefanie

Calculatie / Offertedienst
calculatie@casteleyn.be
056 66 65 05

Casteleyn

Verbeke Ann

Boekhouding
ann@casteleyn.be
056 66 65 05

Casteleyn

HR

hr@casteleyn.be
0499 65 06 50

Casteleyn

Coutteure Babette

Werfopvolging nutswerken
babette@casteleyn.be
056 666 505

Hannes

Coghe Hannes

Werfleider
hannes@casteleyn.be
056 66 65 05

Tom

Vanraes Tom

Werfleider
tom@casteleyn.be
056 66 65 05

Maxim

Tuytens Maxim

Werfleider
maximt@casteleyn.be
056 66 65 05

Robbe

Pattyn Robbe

Werfleider
robbe@casteleyn.be
056 66 65 05

Onze servicewagen

Deel uitmaken van ons team?

Wij zijn een dynamische firma actief in de wegenbouw en nutsvoorzieningen.
We zijn steeds op zoek naar gemotiveerde mensen om ons team te versterken.